Aşı Takibi.

Aşılar neden gereklidir ? Tıpkı çocuklar gibi evcilinizin de öldürücü ve hasar bırakıcı bir takım hastalıklara karşı aşılanması ve bu aşıların takibi gerekmektedir. Kliniğimizde evcilinize uygun bir aşı takvimi belirlenir ve aşı takip sistemiyle otomatik measajlarla size hatırlatılır. Aşılamadan en az 2 hafta sonrasına kadar, enfeksiyon tehlikesinin olduğu yerlerden hayvanınızı uzak tutunuz.

Veteriner hekiminizin tavsiye ettiği aşı programına ciddi şekilde uyunuz. Aşılamalar arasındaki sürenin, bağışıklığın en üst düzeyde tutulması için gerekli olduğunu unutmayınız. İlk aşılama programının ardından yıllık tekrarın bağışıklığın belli düzeyde tutulması açısından önemli olduğunu unutmayınız.

Minik Dostlarımız !
İletişim

Cumhuriyet Mah., Atatürk Bulvarı,
Beycity AVM, No:3, C Blok, Dükkan 28 
Beylikdüzü/ İstanbul/ Türkiye

 

Telefon: 0212 871 05 54 

GSM 1: 0532 425 53 32 (Acil msj
GSM 2: 0533 564 46 96
E-mail: vetcornerveteriner@gmail.com

Tam neredeyiz?

İstanbul yönünden E 5 üzerinden gelirken Beylikdüzü köprüsünden geçilir. Köprü bitiminden sonra ilk döner kavşaktan sol tarafa dönünce sağdaki ilk bina. Miranda Kuyumculuk sağından pasaj içine girince koridorun sonunda solda. Binanın arka tarafından girildiğinde; sağdaki ilk merdiven çıkıldığında Wafflestop'un sağında.