“KÜÇÜK EVCİL DOSTUMUZ İÇİN”

2012 yılı mayıs ayından itibaren hizmete başladığımız, Beylikdüzü'ndeki kliniğimizde; muayene ve operasyon odası, kuaför, görüntüleme odası, laboratuar, petshop, hekim odası, yatan hasta gözlem odası ve yoğun bakım bulunmaktadır.

 

Kliniğimizde; her biri konusunda tecrübeli 2 veteriner hekim ta​rafından; modern teknolojinin sağladığı her türlü imkan kullanılarak, hijyenik, ferah bir ortamda her türlü teşhis ve tedavi hizmetleri sunulmaktadır.

 

Kliniğimizde 24 saat devrede olan jeneratör bulunmaktadır.

 

Evciliniz konusunda sizler için bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

 

Kurumumuzdan hizmet almayı seçen kişiler, gereksinim duydukları tüm sağlık hizmetlerine, gereken her zamanda, 7/24 ve gereken her yerde ulaşabileceklerdir.

 

Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile müşterilerimizin kendilerini özel hissetmesini sağlayacak ve çözüm önerilerimizi onların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde tasarlayacağız.

 

​Müşterilerimize karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak da, maliyet-verimlilik oranını etkin yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlayacağız.

 

Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini sürekli geliştirmeye çalışan, değerlerimizi tam olarak yansıtan ve bu kliniğin bir parçası olmaktan gurur duyan ekibimizdir.