Hizmetlerimiz

Kliniğimiz laboratuarında her tür kan (hemogram, biyokimyasal analiz), idrar, gaita, deri (parazitik, mikroskobik, mikotik,v.b...) tahlilleri ve her tür gerekli tanı yöntemi (röntgen, ultrasonografi, endoskopi, artroskopi , MR,v.b....kullanılmaktadır.

Minik dostlarımızın hastalığında teşhise yardımcı olacak görüntüleme yöntemleri kullanılmaktadır. Röntgen cihazımız ile 10 dakika içinde sonuç almak mümkündür. Kliniğimizde veya sizin adresinizde; gebelik veya hastalık teşhisi amacıyla ultrason muayenesi gerçekleştirilmektedir.

Muayene, teşhis, tedavi, aşı, her tür operasyon.

Labaratuar, röntgen, ultrasonografi, endoskopi, artroskopi.

 Kliniğimizde; her biri konusunda tecrübeli 2 veteriner hekim ta​rafından modern teknolojinin sağladığı her türlü imkan kullanılarak, hijyenik, ferah bir ortamda her türlü teşhis ve tedavi hizmetleri sunulmaktadır.

​Evcilinizin profilaktik (hastalıktan koruyucu) tedavisinin yapılması ve zoonoz (hayvanlardan insanlara geçebilen hastalıklar) hastalıklara karşı kendinizi ve sevdiklerinizi korumak için düzenli klinik ziyareti gereklidir.

 

 

   

 

 

  

 

 

Yatılı bakım, yoğun bakım.

Operasyon sonrası veya ağır hastalar; gerekli olan koşullarda, özel ısıtma ve havalandırma (oksijen ve nebulizatör) sistemine sahip birimlerde konforlu bir şekilde hospitalize edilmektedir. Veteriner hekim denetiminde sıvı destek tedavisi ve ilaçları düzenli olarak yapılmaktadır.

Yıkama & Kuaför

İşin ehli olan kuaförümüz tarafından hijyenik ortamda, sizin de izleyebildiğiniz, makine ve makas traşı, banyo, yoğun dış paraziti (pire, bit, kene, v.b....) olan hayvanlarda ilaçlı banyo, tırnak kesimi, kulak temizliği yaplmaktadır.

 

Minik Dostlarımız !
İletişim

Cumhuriyet Mah., Atatürk Bulvarı,
Beycity AVM, No:3, C Blok, Dükkan 28 
Beylikdüzü/ İstanbul/ Türkiye

 

Telefon: 0212 871 05 54 

GSM 1: 0532 425 53 32 (Acil msj
GSM 2: 0533 564 46 96
E-mail: vetcornerveteriner@gmail.com

Tam neredeyiz?

İstanbul yönünden E 5 üzerinden gelirken Beylikdüzü köprüsünden geçilir. Köprü bitiminden sonra ilk döner kavşaktan sol tarafa dönünce sağdaki ilk bina. Miranda Kuyumculuk sağından pasaj içine girince koridorun sonunda solda. Binanın arka tarafından girildiğinde; sağdaki ilk merdiven çıkıldığında Wafflestop'un sağında.